Sık Sorulan Sorular

Etkinlikler ve Grup Sohbetleri

Aşağıdan sık sorulan sorulara göz atın.
Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Etkinlik öncesi tanışma ve bilgi alışverişi için tasarlanmış, katılımcıların etkinlik detayları, duyurular ve güncellemeler hakkında sohbet edebildikleri özel bir platformdur.

"Etkinlikler" sayfasından "Yeni Oluştur" seçeneğine tıklayarak, gerekli tüm bilgileri içeren formu doldurarak etkinliğinizi oluşturabilirsiniz.

Etkinlik başlığı, açıklaması, tarih ve saati, konumu ve varsa etkinlik ücreti gibi temel bilgiler gereklidir. Ayrıntılı ve ilgi çekici bir etkinlik tanımı, katılımcıları cezbetmenin anahtarıdır.

Çarpıcı bir başlık ve kapsamlı açıklama ile etkinliğinizin amacını ve katılımcılara sağlayacağı değerleri net bir şekilde belirtin. Etkinliğinizi görsellerle zenginleştirin.

Etkinlik oluşturduktan sonra, etkinlik başlamadan önce herhangi bir güncelleme yapabilirsiniz. Katılımcıları bu değişikliklerden haberdar etmek önemlidir.

Etkinlik sayfasındaki "Etkinliğe Katıl" seçeneğine tıklayarak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Etkinlik iptali durumunda, tüm kayıtlı katılımcılara bu durum hakkında bilgilendirme yapılır ve etkinlik sayfasında iptal edildiği belirtilir.

Etkinlik sayfasında sağlanan profil ve iletişim bilgileri aracılığıyla etkinlik sahibiyle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Etkinlikler tüm üyelere açıktır ancak sohbet özelliği sadece kayıtlı katılımcılara özeldir. Etkinlik sahibi, istenmeyen katılımcıları engelleme hakkına sahiptir.

"Etkinliklerim" bölümünden oluşturduğunuz etkinlikleri yönetebilir ve gerekirse etkinliğinizi iptal edebilirsiniz.

"Etkinliğe Katıl" butonu aracılığıyla kaydolduktan sonra etkinlik sohbetine erişim sağlanır.

Etkinliğinizi platformda diğer kullanıcılara duyurabilir ve sosyal medyada paylaşarak daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

Etkinlik sohbeti sayfasından, etkinliğinize şu ana kadar kaydolan katılımcıların listesini görebilirsiniz.

"Etkinliklerim" bölümünden oluşturduğunuz etkinlikleri yönetebilir ve gerekirse etkinliğinizi iptal edebilirsiniz.

Etkinlik süresince ve sonrasında, etkinlik sohbeti üzerinden fotoğraflar paylaşabilirsiniz. Video içerikler için harici bağlantılar kullanılabilir.

Etkinlik sayfasında “Katılmaktan Vazgeç" seçeneği ile herhangi bir etkinlikten çekilme işlemi gerçekleştirilebilir.

Hala yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.