Sık Sorulan Sorular

İlan Oluşturma ve Yönetimi

Aşağıdan sık sorulan sorulara göz atın.
Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ana menüdeki "İlan Oluştur" bağlantısına tıklayarak ilan oluşturma sürecine başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için İlan Oluşturma Rehberi’mizi ziyaret edebilirsiniz.

"Hesabım" altındaki "İlanlarım" sayfasında, düzenlemek istediğiniz ilanın yanında bulunan "Düzenle" butonu ile ilan bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

"Hesabım > İlanlarım" sayfasında, ilanınızın yanındaki "Yayından Kaldır" butonu ile yayından kaldırabilirsiniz.

"Hesabım > İlanlarım" sayfasından, tüm ilanlarınızın mevcut durumlarını kontrol edebilirsiniz.

İlan oluşturma veya düzenleme aşamasında "Fotoğraf Ekle" seçeneği ile ilanınıza fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

"Mesajlarım" sayfasından ilanınıza gelen tüm mesajları görüntüleyebilirsiniz.

İlanınız, oluşturulduğu tarihten itibaren 30 gün boyunca yayında kalacak ve bu sürenin sonunda otomatik olarak pasif hale gelecektir.

Yayınlanma süresi içinde ilanınızda değişiklik yapmak ücretsizdir. Ancak, ilanınızı yayından kaldırıp yeniden yayınlamak isterseniz, bu işlem için bir ücret talep edilebilir.

İlanınızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak için Doping hizmetimizi inceleyebilir ve bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Doping hizmeti hakkında detaylı bilgi için ilgili bölümü ziyaret ediniz.

İlgilendiğiniz ilan sayfasında bulunan "Mesaj Gönder" alanı aracılığıyla ilan sahibiyle iletişime geçebilir ve "Mesajlarım" sayfasından bu iletişimi sürdürebilirsiniz.

"Hesabım > Favorilerim" sayfasından, favorilere eklediğiniz ilanları görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

"Hesabım > İlanlarım" bölümünden birden fazla ilanınızı kolaylıkla yönetebilir, her birinin durumunu kontrol edebilir, ilanlarınıza doping uygulayabilir veya ilanlarınızı yayından kaldırabilirsiniz.

İlan arama sayfasında, arama sonuçlarını çeşitli filtrelerle (ilçe, fiyat aralığı, cinsiyet, evin tipi gibi) daraltabilir ve aradığınız ilana daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Hala yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.